/Files/images/rk_nmetsko_movi/banner-3-w1474-h0.jpg

УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ РІК МОВ відбувається згідно з рішенням міністрів закордонних справ двох країн, прийнятим у 2016 році, щоб через 25 років після налагодження дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру і дружбу між Німеччиною та Україною, а також зміцнити й розбудувати співпрацю у культурно-освітній сфері.

КАЛЕНДАР РОКУ МОВ

Організатори Українсько-німецького року мов 2017/2018 - це Міністерство закордонних справ Німеччини, Посольство Німеччини у Києві та Goethe-Institut в Україні (координація проекту) за домовленістю з Міністерством освіти і науки України та Міністерством закордонних справ України.

Мета Українсько-німецького року мов - поглиблення існуючої співпраці між культурно-освітніми установами двох країн та ініціювання нових довгострокових партнерських стосунків і проектів.

/Files/images/rk_nmetsko_movi/40430946_401.jpg

Урочисте відкриття відбулося в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.

Сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європіі друга за популярністю іноземна в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Тож варто детальніше розглянути та пізнати цю мову.

В Україні німецьку вивчають 750 000 людей. Рік німецької мови пройде під гаслом "Зроби наступний крок!", адже перший крок вже було зроблено, і якщо ви знаєте англійську, то німецьку можна дуже швидко вивчити.

/Files/images/rk_nmetsko_movi/Німецькі сліди в україні.jpg

НІМЕЦЬКІ СЛІДИ В УКРАЇНІ

Чернігівська міська громадська організація “Німецький культурний центр “Взаємодія”

Керівник: Віктор Бальцер
Адреса: вул. Шевченка, 9,
14000 Чернігів
Телефон: +38 0462 677 330Моб .: +38 097 728 7340
E-mail: viktor.balzer@mail.ru

Бажаючих ознайомитися з виданнями, представленими на виставці, запрошуємо до читального залу!