Презентація книги С.Горобця "Заснування і походження назв сіл Чернігівського району"

/Files/images/2014_krascha_kniga_roku/img377.jpg
Організатор:
Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського
Дата початку:
Час початку:
Місце проведення заходу:
Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського
Опис:

Презентація наукової праці чернігівського історика Сергія Горобця "Заснування і походження назв сіл Чернігівського району" відбулася в читальному залі ЦБ ім. М.Коцюбинського 26 січня.
Автор системазував результати архіологічних досліджень на території регіону, зібрав до купи найдавніши джерельні згадки про села - як літописні, так і ХІV-XVІІ ст.(до 1648р. - часу утворення Гетьманщини). Узагальнені матеріали представлені у вигляді окремих довідок як про всі 124 населені пункти району, так і про вже не існуючі села (ліквідовані або поглинені сусідніми поселеннями чи обласним центром).
Видання супроводжується картографічним матеріалом.

Презентація книги Сергія Горобця "Заснування і походження назв сіл Чернігівського району"

Крім автора, нову книгу представили його колеги - історики Сергій Володимирович Бутко та Ігор Вікторович Кондратьєв. Історія назв сіл має наукове пояснення - до такої думки підвели слухачів фахівці-історики.

На інтернет-сторінках:
Чернігівський формат