Відкриття історичного факультету "Університету 60 "плюс"

/Files/images/storichniy_fakultet/Логотип_Чернігова.pdf.jpg
Організатор:
ЦБ ім. М.М.Коцюбинського, Чернігівське міське управління культури
Дата початку:
Час початку:
Місце проведення заходу:
Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського
Опис:

Відкриття історичного факультету "Університету 60 "плюс"

/Files/images/dlya_novin/chernihiv_37_katerynynska.jpg

Для збереження та відродження історичного минулого нашого народу бібліотека запровадила проект "Історичні перлини Чернігівщини", який включає цикл заходів для заохочення користувачів до вивчення історії рідного краю та сприяння популяризації інформаційних джерел .

Його реалізація відбудеться в рамках діяльності історичного факультету "Університету 60"плюс", урочисте відкриття якого відбулося 26 січня 2015 року в читальному залі ЦБ ім. М.М.Коцюбинського.

/Files/images/storichniy_fakultet/Іст.ф-т7393_n.jpg

Метою діяльності історичного факультету є залучення громадян до національної історичної, культурної , духовної спадщини Чернігівщини; вивчення багатовікової народної мудрості земляків; популяризація історико-краєзнавчих друкованих та електронних видань.

Головним завданням є організація і координація роботи історичного факультету з освітніми, культурними закладами міста, громадськими спілками та організаціями, соціальними службами, органами влади тощо, проведення заходів із залученням істориків, науковців, громадських діячів, використання сучасних ІТ технологій (WEB-трансляцій, Skype-конференцій) в ході проведення заходів.

Партнерами бібліотеки в організації діяльності історичного факультету є Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Чернігівське міське управління культури, Інститут історії, етнографії та правознавства ім. О.Лазаревського.

З вітальними словами до слухачів "Університету 60 "плюс" звернулися директор міської ЦБС Власенко Н.І., начальник управління культури Чернігівської міської ради Ткач Ю.В., та партнери: директор Інституту історії, етнографії та правознавства ім. О.Лазаревського Коваленко О.Б., заступник директора Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній" Доценко А.В., вчений секретар історичного музею ім. В.В.Тарновського Блакитний М.М., науковий співробітник історичного музею ім. В.В. Тарновського Трухан О.В., голова ГО "Спілки жінок м. Чернігова" Канюка Л.І.

Програма заходів історичного факультету

А також з музичними вітаннями виступили викладачі та учні другої музичної школи.