ДатаЧасМісцеОрганізаторПодії
10.03 15:00 Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Гімн України зазвучав в бібліотеці!!!
06.03 14:00 Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Запрошує книгокінолекторій "Словограй"
05.03 09:30 Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Презентація книги "Неопалима купина - наша славна Городня"
23.02 10:00 Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Презентація книги В.Добрянського "100 пам'ятних зустрічей"
20.02 16:20 Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського «У кожній мові, в кожнім слові краси майбутнього шукай»