Корисні посилання для фотолюбителів

Фотоконкурси для участі

Добірка цікавих інтернет-сайтів з фотосправи

Соціальні фотосервіси мережі:

http://flickr.com Соціальний сервіс, призначений для зберігання і подальшого особистого або спільного використання цифрових фотографій. Сервіс дозволяє всім своїм користувачам обмінюватися фотографіями, ділитися своїми фотографіями та мітками на фотографіях.

http://www.panoramio.com Соціальний сервіс Інтернету, що дозволяє позначати свої фотографії геотегами і прив'язувати їх до карт Гугла і Землі Гугл, публікувати коментарі.

http://picasaweb.google.com Сервіс Picasa має багатомовний інтерфейс. Він надає простий спосіб знаходити і редагувати фотографії, а також обмінюватися ними.
Упорядковуйте:
працюйте з фотографіями і знаходьте знімки, про які ви вже встигли забути.
Редагуйте:
видаляйте подряпини і плями, виправляйте ефект червоних очей, кадруйте зображення і т.д.
Створюйте:
перетворіть фотографії у фільми, колажі, слайд-шоу.
Обмінюйтеся фотографіями: без зайвих зусиль завантажуйте фотографії в веб-альбомы Picasa, щоб поділитися ними з друзями, рідними і всім світом. Програма Picasa - безкоштовна програма, яку можна завантажити з проекту Google.

Онлайн-сервіс Picnik з квітня 2012 року закрився. Найбільш популярні інструменти і еффекти перенесені в Google+. Для редагування фотографій на своєму комп’ютері можна скористатися інструментом Creative Kit в Google+. Сервіс редагує і накладає різноманітні ефекти на готові фотографії.

http://www.fishup.ru Сучасний фотосервіс для тих, хто хоче завантажувати свої знімки, оцінювати та коментувати їх в фотоспільноті, приймати участь в групах і вчитися в фотошколі. При реєстрації є можливість створити свій персональний сайт, для якого можете вибрати як готовий дизайн, колір і варіант подання альбомів, або самостійно їх змінити за допомогою відкритого інтерфейсу.

http://flamber.ru Російськомовний сайт з класу соціальних фотосервісів. Надає можливість користувачам завантажувати, переглядати фотографії, класифіковані тегами, забезпечувати їх коментарями, об'єднуватися в групи за інтересами.

http://foto.mail.ru Безкоштовний інструмент з широкими можливостями, має російськомовний інтерфейс. Підтримує можливість завантаження зображень з програми Picasa.

http://gfranq.com/welcome Онлайн-сервіс, що поєднує в собі функції редактора фотографій і соціальної мережі, орієнтованої на зберігання, перегляд та обмін фотозображеннями.

http://frosh.ru Соцільна мережа для фотографів. Отримайте можливість створювання тематичних альбомів, особистої сторінки, участі у конкурсах, можливість бути оціненим і винагородженим за хороші фотографії, за розкриті коментарі, цікаві замітки, за змістовні теми і пости на форумі.

http://fotki.yandex.ru/ Ще один російськомовний сайт з класу соціальних фотосервісів. Надає можливість користувачам завантажувати, переглядати фотографії, навіть з мобільного телефона, відправляти їх як листівку.

Можемо запропонувати декілька фотосервісів в українських пошукових системах:

http://foto.meta.ua/ Мета - мабуть перша українська пошукова система, створена у 1998 році. Має велику базу даних та різноманітну кількість сервісів (погода, пошта, сайти знайомств та інші). Можливо вам і не прийдеться шукати інформацію в інтернеті, тому що на самому сайті Мета є багато корисної інформації. Також є хороший рейтинг сайтів.

http://photo.i.ua/ I. UA - один з найпопулярніших українських онлайн-порталів. Основу складають розважальні та інформаційні сервіси, майданчик для ведення блогів, розміщення фото- і відео- матеріалів від користувачів.

http://photo.online.ua/ Оnline.ua - сучасний український веб-портал, що забезпечує багатомільйонну українську аудиторію найбільш затребуваними в Інтернеті сервісами. Чудовий пошук, хороший перекладач, також є цікава соціальна мережа “Українці онлайн”.

http://chernihiv.eu/ Перший Чернігівський фотопортал. Якщо Ви любите фотографію, цікавитеся її історією, займаєтеся фотосправою професійно або на аматорському рівні, то цей проект саме для вас.

Безкоштовні сервіси онлайн фоторедагування:

У кожного з нас є сотні або навіть тисячі цифрових фотографій. Для редагування фото зовсім не потрібно бути майстром фотошопа або встановлювати додаткові програми. Сучасний інтернет - це маса корисних сервісів, в тому числі і для обробки фотографій.
Вважаєте свої фото занадто нудними для розміщення в мережі або просто хочете поекспериментувати з улюбленою фотографією - немає нічого простішого, досить знати, де це можна зробити всього в два клацання миші. Все, що потрібно - вибрати цікавий шаблон, завантажити фотографію (як правило, в анфас) і отримати готовий шедевр.
Ви можете обробляти свої фотографії прямо в браузері. Будь-які ефекти, спецефекти, рамки і багато іншого. Головна перевага таких сервісів в їх широкій доступності. Більшість сервісів абсолютно безкоштовні. До вашої уваги деякі з них.

Befunky - онлайн сервіс для роботи з фото, можливість редагувати фотографії, оформляти та перетворювати їх в зовсім інші. Можливість створені зображення зберігати на свій компютер, або розміщувати в соціальних мережах і на сервісі. Посібник для користувача.

LoonaPix - ще один цікавий сервіс зробить вашу фотографію веселою та унікальною. Фоторамки, ефекти, створення аватара та інші фотоефекти. Достатньо завантажити фото і скачати отриманий результат.

Photofunia - один з кращих онлайн ресурсів для обробки фотографій. Доступний на 25 мовах, включаючи російську. Безліч можливостей для створення яскравих і креативних фотографій. Можна створювати статичні і динамічні зображення, зберігати їх на свій комп'ютер, вбудовувати на сторінки сайтів, блогів, розміщувати в соціальних мережах. Для початку роботи немає необхідності реєструватися. Посібник для користувача.

Photomica - на відміну від різнопланової photofunia цей фотосервіс
спеціалізується на вставці і заміні осіб. Пам'ятаєте атракціони на курортах, де, ставши за картонною або пластиковою дошкою з нанесеним на неї зображенням, доводилося вставлятити голову в просвердлену дірку, щоб «зростися» з тілом якогось персонажу? Тут те ж саме і для цього навіть не треба вставати з крісла.

WebInpaint - онлайн сервіс, що дозволяє швидко і легко видалити зайві деталі з фотографії. Ваш вдалий знімок стане дійсно вдалим за лічені секунди без жодної реєстрації. Посібник для користувачів.

Pizap - був створений в якості інструменту в першу чергу для користувачів соціальних мереж, які бажають розміщувати прикольні фотки на сайтах, в блогах, щоденниках. Тут можна добре розважитися, накладаючи на фотку знайомого вуса, рот, капелюхи, шевелюру, додаючи ефекти (діаманти, троянди, сердечка, смайлики і т.ін.). Можливість створення колажів, заміни фону, додавання ефектів. Посібник для користувачів.

FunPhotoBox - онлайн сервіс робить редагування фотографії ще більш приємним, є можливість обрамляти їх у цікаві рамки і трохи додавати анімації. Завантажте ваше фото і застосуйте один із сотень професійно розроблених фотоефектів. Посібник для користувачів.

FanStudio - фоторедактор онлайн російською мовою, сервіс не вимагає реєстрації. Стандартні інструменти доповнюють оригінальні жартівливі ефекти.

Fotoflexer - онлайн сервіс для роботи з фотографіями, можливість редагувати фотографії, оформляти і перетворювати їх на абсолютно нові (є російськомовний інтерфейс). Можна створені зображення зберігати на свій комп'ютер, розміщувати в соціальних мережах і на сервісі. Для початку роботи немає необхідності реєструватися.Посібник для користувачів.

Рicjoke - пропонує найцікавіші, найкрасивіші і технічно виконані ефекти. Чудові барельєфи, що використовують обриси обличчя, розкішні рамки, цікаві фотографії тварин - скрізь знайдеться місце для вашого портрета.

Funny.pho.to - онлайн-сервіс для обробки фотографій, їх редагування, створення колажів, аватарів, анімацій і т.д. Можна працювати без реєстрації. Посібник для користувачів.

Онлайн фоторедактори:

Представляємо вашій увазі, кілька потужних і функціональних фоторедакторів онлайн. Це, свого роду аналоги фотошопа, тільки набагато зручніші, тому що їх не потрібно скачувати і встановлювати на комп'ютер. Ви можете почати працювати з ними прямо тут і прямо зараз і абсолютно безкоштовно. Представлені онлайн програми, мають інтерфейс подібний фотошопу, а також деякі мають в наявності російську мову.

SumoPaint - є самим функціональним серед усіх представлених редакторів. В цій програмі можна створювати як малюнки, так і працювати з зображеннями при цьому є можливість редагувати відразу кілька. Sumo Paint має крім іншого у складі своєї програмі кілька оригінальних інструментів яких немає в фотошопі, наприклад ефекти дозволяють малювати симетричні візерунки, градієнт у вигляді геометричних фігур, а також робота з шарами зображення. Переключити на російську мову, можна натиснувши на прапорець в лівому, верхньому кутку.

Pixlr - потужний фотосервіс із зрозумілим і добре продуманим інтерфейсом. Зовні схожий з настільною версією Photoshopa. Pixlr Editor - якщо ви хочете обробити фотографію самостійно, але не можете встановити Adobe Photoshop або не хочете розбиратися в хитросплетіннях функцій, скористайтеся цим інтерактивним фоторедактором. Він дозволяє закачати фотографію, а потім змінити її розмір, вирізати окремий фрагмент, збільшити різкість, змінити колірну температуру, провести автоматичну ретуш, «додати гламуру», працювати з шарами. Є навіть особливі прийоми, що перетворюють фотографію в шедеври мистецтва обробки: мозаїка, живопис вогнем. Робота з форматами jpeg, tiff, png. Зберігати картинки можна як на комп'ютері, так і в мережевих сервісах. Переключитися на російську мову можна у верхньому меню "Мова".
Посібник для користувачів.

SplashUp - досить функціональний фоторедактор з солідним набором інструментів. Має десяток фільтрів і можливість роботи з шарами. Є можливість роботи з декількома зображеннями одночасно, що дуже зручно при створенні колажів. Працює у всіх браузерах і легко інтегрується з соціальними мережами. На жаль все англійською мовою.

Pixenate - cервіс для швидкої обробки фотографії.Тут ви не знайдете різних фільтрів і пензлей для малювання, немає можливості працювати з шарами, зате передбачені автоматичні функції, завдяки яким можна швидко, наприклад усунути ефект червоних очей або відбілити зуби, налаштувати яскравість, контраст або розмір зображення. Всі інструменти управління виділені на одну панель і незважаючи на відсутність російської мови інтуїтивно зрозумілі.

Безкоштовні програми для створення відео з фотографій та музикою (слайдшоу):

Матеріал із сайту http://progi.pp.ua/bezkoshtovni-programi-dlya-stvorennya-video-z-fotografij-z-muzikoyu-slajdshou/

Назбиралося багато фотографій з проведеної відпустки, ювілею, весілля, інших пам’ятних або урочистих подій? І ви хочете поділитися враженнями з друзями, зробити приємний сюрприз або пам’ятний подарунок?
Сучасні технології надають таку можливість і одночасно допоможуть розкрити ваш творчий потенціал за допомогою створення слайдшоу.
Слайдшоу — це відеоролик, створений з фотографій, з звуковим супроводом і використанням різних переходів і ефектів. Створити красиве слайдшоу з музикою можна на онлайн сервісах або використавши програму для створення слайдшоу з фотографій.
Пропонуємо безкоштовні програми для створення красивих слайдшоу з фотографій і музикою.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Bolide-Slideshow-Creator-s.jpgBolide Slideshow Creator (скачати) — програма допоможе швидко та легко створювати ефектні відеофільми, які ідеально підійдуть для представлення фотографій з родинного торжества, пам’ятної корпоративної вечірки, тощо. Аби створити слайдшоу, потрібно зробити всього три кроки: додати знімки, вибрати ефекти переходу між ними і вибрати мелодію або голосовий коментар. Після передперегляду проект можна зберегти у форматі MKV, AVI або WMV, аби записати на DVD-диск, завантажити в смартфон або в соцмережу «Вконтакті».

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/DVD-slideshow-GUI-s.jpg
DVD slideshow GUI (скачати)
— ця програма для створення слайдшоу (з фотографій, малюнків, відеороликів, тощо). Ця програма підійде як новачкам , так і досвідченим користувачам. Вона містить консультаційне меню, яке надасть вам додаткову інформацію про кожен крок створення слайдшоу. Програма дозволяє вам експортувати свої покази слайдів і записувати їх до DVD.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Socusoft-Photo-to-Video-Converter-s.jpg
Socusoft Photo to Video Converter (скачати)
— програма для створення відео із фотографій, результат може бути у форматі MP4 та MPEG. При створенні слайдшоу можна використовувати різноманітні переходи та ефекти, які можна налаштовувати. До такого фільму можна додати музичний супровід, у якості якого може виступати експортований програмою аудіо-запис з дисків формату CD-Audio або ж будь-який інший запис, захоплений із зовнішніх джерел.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/PhotoStage-Slideshow-s.jpgPhotoStage Slideshow (скачати) — зручний і простий у використанні інструмент для створення слайд-шоу і презентацій. Програма дозволяє користувачеві з легкістю комбінувати цифрові зображення, відеоролики, музику, додавати до них ефекти переходів, текст і водяні знаки, власні коментарі, налаштовувати яскравість, насиченість і колір, кадрувати картинки і т.п. Готове слайд-шоу можна записати на CD/DVD або Blu-ray диски, зберегти на жорсткому диску у форматі avi, asf, wmv, 3gp, mpg, mp4 або mov, підготувати для перегляду на різних портативних пристроях, опублікувати на YouTube або Facebook, а також експортувати в Flash. Підтримуються практично всі популярні аудіо, відео і графічні формати.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/FastStone-Image-Viewer-s.jpg
FastStone Image Viewer (скачати)
— чудовий браузер картинок, який виступає також у якості програми для створення слайдшоу. Простий і зручний інтерфейс, багато корисних режимів, такі як зміна розміру, переіменовка, маштабування, коректування кольору, водяні знаки, більше 60 ефектів для слайдшоу і так далі. При створенні слайшоу ви можете скористатися безкоштовними онлайн-сервісами інтернету.

Кiлькiсть переглядiв: 743