Засідання фотоклубу 31 січня 2013 року

На прохання відвідувачів фотоклубу Микола Турчин розпочав знайомство присутніх з графічним редактором Photoshop. Микола Павлович продемонстрував як за допомогою цієї програми можна відредагувати знімки, зробити їх якіснішими. А саме ознайомив з таким важливим інструментом, який Photoshop надає для редагування , ретушування та відновлення зображень, як гістограма (Histogram).

Якщо у вас є фото, які здавалися вам "плоскими", не об'ємними, або дуже затемнені чи навпаки засвітлені так, що губляться деталі зображення, то швидше за все це тому, що зображення низькоконтрастне. Використовуючи гістограму, легко визначити цю проблему.
Гістограма являє собою графік, який показує нам поточний тональний діапазон нашого зображення, тобто скільки в даний момент у зображенні чисто чорного(темного) тону, скільки в даний час білого(яскравого), і скільки проміжного тону між чорним і білим.
Гістограма покаже наскільки можна підвищити яскравість зображення в разі його недостатності, або поглибити тіні там, де вони повинні бути на знімку.

Постійна і улюблена частина зустрічей фотоклубівців з фотомайстрами - це демонстрація і обговорення фоторобіт членів клубу.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/PC270052.JPGНаприкінці засідання Віктор Кошмал ознайомив присутніх зі своїм фоторепортажем з виступу в Чернігові Національного балету Грузії "Сухішвілі".

Кiлькiсть переглядiв: 416