Засідання фотоклубу у квітні місяці

11 квітня 2013 року

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/CC7K7769.JPGВласенко Н.І., директор Чернігівської ЦБС
Зустріч традиційно провели відомі чернігівські фотомайстри - Микола Турчин та Віктор Кошмал. На засідання завітала директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи Ніна Іванівна Власенко, яка запропонувала фотоклубівцям зробити к 65-річному ювілею (вересень 2013р.) міської бібліотеки імені Михайла Коцюбинського фотовиставку, присвячену життю і творчості письменника, ім`я якого носить бібліотека. Фотороботи бажано надіслати або принести до бібліотеки до вересня.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/засідання 11.04.2013..JPGФото В. Кошмала
Микола Турчин
продовжив тему портретної фотозйомки, мета якої відобразити особистість людини. Микола Павлович розповів, як зробити портрет технічно грамотним та виразним.
Віктор Кошмал наочно продемонстрував членам фотоклубу, як він працює зі своєю фототехнікою.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/засідання 11.04.2013.JPGФото В. Кошмала

І як завше улюблена частина засідання - отримання порад з процесу фотографування від відомих фотомайстрів та обговорення своїх нових робіт.

25 квітня 2013 року

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/CC7K7779.JPGМикола Турчин. Фото В.КошмалаВже дванадцяте засідання фотоклубу «Прекрасне поруч» відбулося 25 квітня у читальній залі центральної міської бібліотеки імені М.Коцюбинського. Члени фотоклубу продовжили опановувати за допомогою відомих фотографів Миколи Турчина та Віктора Кошмала премудрості фотографування. Нові роботи членів фотоклубу продемонстрували значний крок уперед в умінні фотографувати.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/CC7K7781.JPGФото В. КошмалаОсновна мета фотоклубу «Прекрасне поруч» - об'єднати людей, які цікавляться фотомистецтвом, дати їм можливість спілкуватися, обмінюватися досвідом і підвищувати свій художній рівень та творчу майстерність, помилуватися своїми досягненнями, показати їх іншим людям, провести аналіз своєї роботи та виявити допущені помилки. Приєднатися до фотоклубівці можна в будь-який момент, незалежно від віку і навичок. http://chernihiv.eu/ru/news/item/34-dvanadtsiate-zasidannia-fotoklubu-prekrasne-poruch

Олена Куннова, координатор клубу