Засідання фотоклубу у вересні-жовтні-листопаді 2013 року

26 вересня 2013 р.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/images.jpg
Фотоклуб "Прекрасне поруч" повернувся до роботи після літнього відпочинку. 26 вересня у читальному залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського відбулося засідання під керуванням члена Національної спілки фотохудожників України Миколи Турчина та відомого фотожурналіста Віктора Кошмала. Присутні продовжили опановувати секрети фотомайстерності та поділилися новими фотороботами, зробленими під час канікул.

10 жовтня 2013 р.

24 жовтня 2013 р.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Куннова О.Берёзовая роща в сентябре.jpgФото Олени Куннової

24 жовтня
фотолюбителі знову зібралися у затишному читальному залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. Чергове засідання фотоклубу «Прекрасне поруч» було присвячене дуже цікавій і актуальній темі – зйомці осінніх пейзажів.

Нітченко Світлана «Сліди осені»Фото Світлани Нітченко/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Барханская Ирина.JPGФото Ірини Барханської
Осінь - "золота" пора року для кожного фотографа! Осіння природа набуває самих незвичайних кольорів: зеленого, жовтого, золотистого, помаранчевого, червоного тощо. І все це врізних комбінаціях.

Василь Катіман А осінь фарбами буяла...Фото Василя Катімана/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Куннова О.jpegФото Олени Куннової

Восени сонце випромінює якесь особливе яскраве світло. Осінні пейзажі стають нарядними і урочистими.

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Дворковой леонид.JPGФото Леоніда ДворковогоЛиса Юлія «Осінній спокій»Фото Юлії Лисої

Водночас осінь, особливо пізня, переповнена і драматичними сюжетами, адже в'януче листя, довгі дощі та похмуре небо створюють відповідний настрій.

Керівники фотоклубу Микола Турчин та Віктор Кошмал розповіли присутнім про особливості фотографування восени, а саме: який вибрати найбільш вдалий час зйомки, яке підібрати технічне оснащення, як компанувати кадри та інше. Члени фотоклубу із задоволенням подивилися фотороботи Миколи Турчина, зроблені у осінньому Тростянецькому дендропарку та Віктора Кошмала. Також відбувся перегляд нових фоторобіт відвідувачів фотоклубу з подальшим ретельним обговоренням.

Наступне засідання відбудеться 7 ЛИСТОПАДА о 16.30 у міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22. Тел.: 775-120, (050) 749-39-71). Вхід вільний.

Також нагадуємо, що читальний зал бібліотеки передплачує журнал «Photographer» і нещодавно надійшов подвоєний № 6-7 часопису.

7 листопада 2013 р.

21 листопада 2013 р.