Клуб "Жіноча територія"

Красота створювалась століттями. За Вами - останній штрих.

/Files/images/klub_jnocha_teritorya/MC900439911.jpg

Жіночий світ особливий - емоційно насичений, багатогранний та мінливий. Його організація витончена і вразлива. Саме тому так важливо для нас спілкування, підтримка, постійне отримання заряду позитивної енергії.
Клуб - жіноча територія і саме тут тебе зрозуміють, тобі допоможуть, ти отримаєш натхення для руху вперед, ти зможеш змінити себе та допомогти іншим.
Саме тут ти зможеш бути сама собою, знайдеш спільників і однодумців, тобі гарантований гарний настрій, ти будеш вражена багатством, красотою і дивовижністю світу, що тебе оточує.
Мета нашого клубу - допомогти в непростому нинішньому світі знайти сили та способи прекрасній половині і виглядати, і думати, і, дуже важливо, відчувати себе жінкою.
Адміністрація клубу організовує за бажанням своїх учасників групи здорового відпочинку в зручних для них місцях, тематичні зустрічі, навчальні програми, які висвітлено в плані роботи клубу./Files/images/klub_jnocha_teritorya/P5120001.JPGНаталія Скірська, головний бібліотекар відділу обслуговування, ініціатор створення клубу


28 травня
відбулося відкриття клубу "Жіноча територія". Тема зустрічі "Бути жінкою. Ми не кращі й не гірші - ми інші!"


/Files/images/klub_jnocha_teritorya/P5120005.JPG
На перше засідання клубу за бажанням його членів була запрошена

Надія Галковська
,

поетеса, педагог, автор відомої та улюбленої народом пісні "Козачка", голова Чернігівської міської організації "Просвіта", заступник голови районної організації Національної спілки краєзнавців, кавалер Ордена княгині Ольги.

На цій зустрічі мова йшла про те, як в будь-яких умовах і обставинах завжди залишатися Жінкою.

Під час спілкування, на думку Надії Галковської, найцікавіші питання були такі:

1) Якщо б була така можливість зустрітися з будь-якою історичною особою "всіх часів і народів", з ким би Ви хотіли зустрітися, чому, і на яку б тему спілкувалися? (автор Богдан Юлія)

2) Ми знаємо, що у Вас є доросла донька і у Вас з нею чудове взаєморозуміння. Чи можете Ви поділитися досвідом? (автор Іконнікова Любов)


/Files/images/klub_jnocha_teritorya/P5120011.JPGЮлія Богдан, Надія Галковська, Любов Іконнікова/Files/images/klub_jnocha_teritorya/P5120004.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 926