Як і минулого разу роботу клубу розпочали з уроку польської мови. Спочатку повторили тему "Знайомство", а потім почали вивчати слова по темі "Їжа і напої".

Гостя клубу, пані Гелена з Польського земляцтва в Чернігові, розповіла нам як, коли і з якою метою було створено земляцтво, хто до нього входить і чим займаються його члени.

Разом з пані Геленою ми продовжили нашу підготовку до католицького Різдва. Співали колядки під караоке. Наш спів нам самим так сподобався, що на колядках ми не зупинились, а продовжували співати далі під караоке інші польські пісні.

/Files/images/polskiy_klub/42058008__321owicki.JPG

Потім вирішували проблему де дістати національні польські костюми для нашого імпровізованого хору, щоб взяти участь у фольк-фестивалі, який запланований на 20 січня 2014 року в літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського. Пані Гелена пообіцяла дати нам жіноче польське вбрання, а з костюмами для наших хлопців будемо щось вирішувати згодом.

Наостанок вирішили ще поспівати і так захопились, що розійшлися вже тоді, коли треба було закривати бібліотеку. Домовилися проводити наші репетиції частіше, щоб не осоромитися на фестивалі.

А наступної неділі (21 грудня) йдемо до костьолу, де католицький священник розповість нам про національні традиції святкування католицького Різдва.