Лауреати обласного літературного конкурсу
"Краща книга року"

2011 рік

обкл.Спас Чернігівський



Премію міського голови отримала книга «Спас Чернігівський» (авторський колектив А.В.Доценко (кер.) та інші).





Кращим видавцем року визнано Валерія Лозового


В номінації "Наукова література"

обкл.Партизанська слава Черн.обл.


І місце
- Партизанська слава. Чернігівська область (упорядники О.Б. Коваленко, О.В. Лисенко, І.М. Цимбаленко)

обкл.Нариси з історії грецької колонії



І місце
- Харлампович К.В. «Нариси з історії грецької колонії в Ніжині XVІІ – XVIII ст.» (упорядник О.В. Морозов)


обкл.Лауреати


ІІ місце
- Лауреати Чернігівської обласної премії імені Михайла Коцюбинського (1992 – 2011): біографічний довідник



В номінації "Наукова-популярна література"

обкл.Спас Чернігівський


I місце
– Спас Чернігівський: (авторський колектив А.В.Доценко (кер.) та інші)


обкл.Наш Тичина


IІ місце –
Наш Тичина (упорядник і редактор С.П.Реп‘ях)


обкл.Дем\'ян Многогрішний



III місце -
В.М. Михайленко «Дем‘ян Многогрішний – гетьман Сіверський»



В номінації "Проза"

обкл.Спадок



І місце – М. М. Ткач «Спадок»


обкл.Козацькими шляхами



ІІ місце
- Н.М. Галковська «Козацькими шляхами»

обкл.Жорна



IІ місце -
В.Г. Грищенко «Жорна»


обкл.День високого сонця




III місце –
В.М. Леус «День високого сонця»



В номінації "Поезія"

обкл.Надвечір\'я




IІ місце
– С.О.Коваль «Надвечір‘я»

обкл.Щербонос В. В обіймах слова



IІ місце
- В.П. Щербонос «В обіймах слова»


обкл.Слов\'янський набат




IІІ місце
- А.О. Добровенко «Слов‘янський набат»

обкл.У човні пливу над Десноюобкл.Пахнуть бузками світанки




IІІ місце
- В.М. Пилипець «Пахнуть бузками світанки», «У човні пливу над Десною»



В номінації "Публіцистика"

обкл.Власенко Г. Не поле перейтиобкл.Ніхто не забутийобкл.Хліб і кохання




I місце
– Г.З. Власенко Твори в трьох томах:
т.1 «Не поле перейти»
т.2 «Ніхто не забутий»
т.3 «Хліб і кохання»




обкл.Життя між кулями




ІІ місце – С.В. Дзюба «Життя між кулями»

обкл.Дещо із щоденника



II місце
- В.М. Сапон «Дещо із щоденника»


обкл.Колонка редактора




IІI місце
– С.Г. Бельман «Колонка редактора»



В номінації "Література для дітей та юнацтва"

обкл.Двоє




I місце
– О.Г. Брик «Двоє»

обкл.Кожна пригода до мудрості дорога




I місце
– М.І. Бордонос «Кожна пригода - до мудрості дорога»


обкл.Хлопці з Оборів




II місце
– А.І. Лопата «Хлопці з Оборів»

обкл.Розмова про мову




II місце
–Т.І. Пакалюк «Розмова про мову»


обкл.Киця Пуша




ІII місце
– Л.Г. Карпенко «Киця Пуша»

обкл.Грицикиобкл.Казки з місячного ріжка



ІII місце
– В.І.Сенцовський «Грицики», «Казки з місячного ріжка».



Кiлькiсть переглядiв: 40