Повернутися до звичайного режиму

Лауреати обласного літературного конкурсу
"Краща книга року"

2011 рік

обкл.Спас Чернігівський



Премію міського голови отримала книга «Спас Чернігівський» (авторський колектив А.В.Доценко (кер.) та інші).





Кращим видавцем року визнано Валерія Лозового


В номінації "Наукова література"

обкл.Партизанська слава Черн.обл.


І місце
- Партизанська слава. Чернігівська область (упорядники О.Б. Коваленко, О.В. Лисенко, І.М. Цимбаленко)

обкл.Нариси з історії грецької колонії



І місце
- Харлампович К.В. «Нариси з історії грецької колонії в Ніжині XVІІ – XVIII ст.» (упорядник О.В. Морозов)


обкл.Лауреати


ІІ місце
- Лауреати Чернігівської обласної премії імені Михайла Коцюбинського (1992 – 2011): біографічний довідник



В номінації "Наукова-популярна література"

обкл.Спас Чернігівський


I місце
– Спас Чернігівський: (авторський колектив А.В.Доценко (кер.) та інші)


обкл.Наш Тичина


IІ місце –
Наш Тичина (упорядник і редактор С.П.Реп‘ях)


обкл.Дем\'ян Многогрішний



III місце -
В.М. Михайленко «Дем‘ян Многогрішний – гетьман Сіверський»



В номінації "Проза"

обкл.Спадок



І місце – М. М. Ткач «Спадок»


обкл.Козацькими шляхами



ІІ місце
- Н.М. Галковська «Козацькими шляхами»

обкл.Жорна



IІ місце -
В.Г. Грищенко «Жорна»


обкл.День високого сонця




III місце –
В.М. Леус «День високого сонця»



В номінації "Поезія"

обкл.Надвечір\'я




IІ місце
– С.О.Коваль «Надвечір‘я»

обкл.Щербонос В. В обіймах слова



IІ місце
- В.П. Щербонос «В обіймах слова»


обкл.Слов\'янський набат




IІІ місце
- А.О. Добровенко «Слов‘янський набат»

обкл.У човні пливу над Десноюобкл.Пахнуть бузками світанки




IІІ місце
- В.М. Пилипець «Пахнуть бузками світанки», «У човні пливу над Десною»



В номінації "Публіцистика"

обкл.Власенко Г. Не поле перейтиобкл.Ніхто не забутийобкл.Хліб і кохання




I місце
– Г.З. Власенко Твори в трьох томах:
т.1 «Не поле перейти»
т.2 «Ніхто не забутий»
т.3 «Хліб і кохання»




обкл.Життя між кулями




ІІ місце – С.В. Дзюба «Життя між кулями»

обкл.Дещо із щоденника



II місце
- В.М. Сапон «Дещо із щоденника»


обкл.Колонка редактора




IІI місце
– С.Г. Бельман «Колонка редактора»



В номінації "Література для дітей та юнацтва"

обкл.Двоє




I місце
– О.Г. Брик «Двоє»

обкл.Кожна пригода до мудрості дорога




I місце
– М.І. Бордонос «Кожна пригода - до мудрості дорога»


обкл.Хлопці з Оборів




II місце
– А.І. Лопата «Хлопці з Оборів»

обкл.Розмова про мову




II місце
–Т.І. Пакалюк «Розмова про мову»


обкл.Киця Пуша




ІII місце
– Л.Г. Карпенко «Киця Пуша»

обкл.Грицикиобкл.Казки з місячного ріжка



ІII місце
– В.І.Сенцовський «Грицики», «Казки з місячного ріжка».



Кiлькiсть переглядiв: 158