Клуб "Пізнаємо себе" запрошує

Клуб любителів психології "Пізнаємо себе" продовжує свої зустрічі кожного тижня в четвер у бібліотеці ім. М. Коцюбинського. Не варто забувати, що психологія є частиною нашого життя і саме вона допомагає розібратися не тільки у вчинках оточуючих, а й своїх.

Під керівництвом Тетяни Подороги пройшло чергове заняття, пов'язане з самопізнанням. У програму були включені цікаві тести, головоломки, які допомагають бути в інтелектуальному тонусі.

/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/DSC_0006.JPG

Психологія допомагає розібратися в собі і навколишньому світі, це неймовірно захоплююча та пізнавальна наука. Ну а спеціалізована література і популярні книги про психологію стануть кращими помічниками.

Запрошуємо Вас до бібліотеки! На Вас чекають книги з психології, а участь в клубі пропонує Вам зручний простір і час для обговорення з однодумцями питань, що Вас цікавлять.

/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/2,11,2017 IMG_2346.JPG/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/2,11,2017 IMG_2355.JPG/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/2,11,2017 IMG_2358.JPG