Арт-терапія. Що це? - тема зустрічі любителів психології

Термін "арт-терапія" був придуманий ще в 40-ті роки минулого століття художником А. Хіллом. Провівши численні спостереження, він прийшов до висновку, що творчість допомагає переключити свої думки на позитив, відволіктися від переживань і навіть впоратися з деякими хворобами. Можна сказати, що арт-терапія - це зцілення мистецтвом, коли шляхом творчості реалізується турбота про психологічне здоров'я.

Арт-терапія є найбільш давньою та природною формою корекції емоційного стану. Будь-яка творчість дає заряд енергії - пишеш ти, малюєш або ліпиш, ти звільняєшся від негативу, знімаєш напругу, отримуєш задоволення від процесу.

Існують різни види атр-терапії:

• бібліотерапія
  • казкотерапія
  • музикотерапія;
  • драматерапія;
  • танцювальна терапія;
  • лялькотерапія;
  • кольоротерапія;
  • пісочна терапія та інші види.

Бібліотека ім. М.Коцюбинського може запропонувати вам декілька книг для ознайомлення по темі: