Магія новорічних свят. Мрії та їх реалізація

Магія новорічних свят. Мрії та їх реалізація - тема першого заняття в новому році у клубі "Пізнаємо себе".

Новорічні свята позаду. Ми звикли, що Новий рік це - ніби знаменна віха в нашому житті. Бо дуже приємно починати щось з початку року. Дуже приємно під дзвін келихів загадувати бажання.

/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/pic-1944.jpg

Щоб отримати подарунок від життя (Всесвіту та ін.), мало випити келих шампанського в новорічну ніч. Треба ще до цього правильно сформувати в своїй голові образ бажаної мети.

Більшість дорослих людей поступово розучилися мріяти, або взагалі не знають, чого хочуть, або бажають здійснення не своїх мрій, або якщо вже ж мріють, але знову ж таки щось дуже загальне, на кшалт хочу бути успішним чи багатим.

Лише мала частина мріє правильно і по-справжньому. Ось ці люди і можуть побудувати своє життя відповідно зі своїми мріями. Для них розуміння, як реалізувати задумане, здається, інстинктивним. Але решта з нас, має засвоїти певні стратегії, які допоможуть налаштувати розум на успіх та перемогу.

Можна мріяти багато про що, але потрібно навчитися мріяти правильно.

/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/pic-1951.jpg

Тож присутні опановували певні кроки:

  • виконали декілька вправ на краще розуміння себе та усвідомлення свого життя;
  • вчилися розпізнавати та уточнювали свої бажання, перевіряли їх на екологічність;
  • зближували бажання і цілі, формулювали свої дії щодо втілення мрій

Мріяти про щось - добре, рухатися назустріч мрії - ще краще. Обов'язково попрацюйте над своїми бажаннями. Тоді ваші мрії та цілі стануть для вас реальними. Найголовніше, не бійтеся мріяти.

А ще слухачі клубу любителів психології презентували своє домашнє завдання з попереднього заняття по арт-терапії.

/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/11,01,2018 IMG_2423.JPG/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/11,01,2018 IMG_2425.JPG/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/11,01,2018 IMG_2429.JPG/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/11,01,2018 IMG_2427.JPG

6 безцінних книг про здійснення бажань:

/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/img378.jpg/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/img327.jpg/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/img381.jpg/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/img350.jpg/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/PRA.jpg/Files/images/klub_lyubitelv_psiholog/jntQ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 82