Вітаємо фотоклубівку Інну Буглак з відкриттям першої персональної виставки

23 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана, відбулося відкриття фотовиставки члена Національної спілки фотохудожників України Інни Буглак «Optimus mundus – Кращий із світів».

Минуло п'ять років з того часу, як відомий чернігівський фотохудожник Микола Турчин на засіданні фотоклубу "Прекрасне поруч", який діє при Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського, розгледів здібності Інни Буглак та запропонував їй подати свою кандидатуру до Національної спілки фотохудожників України. Минуло небагато часу, і Інну Буглак прийняли до лав НСФХУ. 23 лютого 2018 року у Чернігівському обласному художньому музеї вона презентувала свою першу персональну фотовиставку.

Інформацію надала координатор фотоклубу "Прекрасне поруч" Олена Куннова

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/DSC_0051.JPG/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/DSC_0012.JPG/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/DSC_0072.JPG