Святкуємо день Європи

/Files/images/pod_2018/18,05,2018 DSC_0330.JPG

В центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17 травня був проведений інформаційний екскурс «Від серця Європи – до серця України» з циклу заходів «Зростай, Україно, в єдиній Європі!»

Завідувачка сектором соціокультурної діяльності ЦБ ім. М. Коцюбинського детально ознайомила студентів Чернігівського вищого професійного училища з святкуванням дня Європи в Україні, провела квест «Впізнай Європейську країну за її прапором» та пізнавальну вікторину «Що Вам відомо про Євросоюз?» Активні учасники квесту та вікторини були відзначені подарунками від Почесного консульства Латвійської Республіки в Чернігові та Культурно просвітницького центру Латвія Арт.

Для учасників заходу була представлена виставка-подорож «Україна-Європа: хронологія розвитку

/Files/images/pod_2018/18,05,2018 DSC_0293.JPG