Оздоровчий десант «Я – моє здоров’я – моє життя»

/Files/images/pod_2018/7,06,2018 3296_n.jpg/Files/images/pod_2018/7,06,2018 2544_n.jpg/Files/images/pod_2018/7,06,2018 1072_n.jpg/Files/images/pod_2018/7,06,2018 6080_n.jpg

З настанням довгоочікуваного літа і тепла, ми намагаємося виїхати подалі від міської метушні, забрудненої атмосфери та нервового напруження. І тільки потрапляючи в лоно природи, ми розуміємо, який корисний відпочинок у лісовому масиві для нашого здоров’я.

Тому, активні користувачі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. М. Коцюбинського здійснили оздоровчий десант «Я – моє здоров’я – моє життя» до місцевого парку «Ялівщина».Влітку листя й хвоя максимально очищають повітря,практично роблячи його стерильним. Відвари і настої з хвої і ялинових шишок досі використовують як засіб для лікування різних хвороб, а екстракти з хвої входять до складу багатьох ліків. Сосни та ялинки по праву вважаються "зеленими легенями нашої планети". Якраз саме в цей час ми і відвідали «легені» нашого міста.

Під час відпочинку всі бажаючі мали змогу прогулятися запашним лісом, поплавати у річці, взяти участь у вікторині «Чи знаю я лікарські рослини?», поспівати веселих і жартівливих пісень під гітару та просто розслабитися і максимально зарядитися енергією лісу.

А всім, хто прагне проводити свій вільний час з користю для свого здоров’я, запрошуємо долучатися до наших бібліотечних заходів, що проходять на свіжому повітрі)