Вітаємо захисників Вітчизни

До Дня Збройних Сил України в читальному залі бібліотеки представлена книжково-ілюстративна виставка «Збройні сили України – гордість та міць нашої держави».

На ній ви можете ознайомитися з книгами з історії становлення та розвитку Збройних Сил України, дізнаєтесь про долі окремих захисників української землі, різних за віком, політичними уподобаннями, професіями та соціальним станом, - але всіх їх об'єднує любов до Батьківщини. Крім того є книги про окремі військові операції, що відбувались в АТО - це інтерв'ю, фото з місця подій, свідчення учасників, розповіді волонтерів та журналістів, коментарі військових експертів та аналітиків. Також бібліотека передплачує журнал "Військо України".

/Files/images/pod_2018/6,12,2018 24992_n.jpg/Files/images/zal_perodiki/колаж ж.військо України.jpg