Світ очима жінок

28 березня у міській бібліотеці імені М.Коцюбинського відбулося чергове засідання фотоклубу "Прекрасне поруч". Наразі у Хайфі (Ізраїль) експонується ХХ ювілейна міжнародна фотовиставка "Світ очима жінок".

Чернігів на цій фотовиставці представляють сім відвідувачок фотоклубу "Прекрасне поруч": Инна Буглак, Наталия Василинчук, Светлана Нитченко, Ольга Шеремет, Маргарита Денисова, Елена Куннова та Світлана Остапенко. На засіданні їм було вручено дипломи за участь у фотовиставці та високу художню майстерність. Також через Skype поспілкувалися з одним з організаторів фотовиставки "Світ очима жінок" Борисом Беленьким та віртуально відвідали експозицію. Сподіваємося, що ми у майбутньому ще у більшій кількості братимемо участь у цій фотовиставці, а також матимемо змогу особисто побувати на відкритті.

Протягом квітня усі бажаючі мають нагоду подивитися роботи однієї з попередніх фотовиставок "Світ очима жінок" у читальному залі бібліотеки імені М.Коцюбинського(вул.Кирпоноса, 22).

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/54458145_2186924781525048_2039074232452775936_o.jpg