"Крок до тварин"

З 6 серпня в читальному залі бібліотеки ім. М. Коцюбинського експонується фотовиставка "Крок до тварин"

На виставці представлені світлини, зроблені учасниками фото-клубу «Прекрасне поруч» під час відвідин Ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин».
Центр працює в Чернігові з липня 2018 року й займається виловом безпритульних тварин, їх стерилізацією, вакцинацією від сказу та наданням допомоги травмованим або важкохворим собакам та котам. Після всіх процедур тварин відпускають, повертають господарям, якщо такі знайдуться, або шукають для них нові родини. За рік у Центрі побувало 1604 безпритульні тварини.
Із ініціативою організувати таку виставку виступила одна з учасниць фото-клубу Наталія Василинчук.
Метою виставки є привернення уваги містян до проблем безпритульних тварин, які потребують людського тепла та мріють отримати власну домівку.
У кожного з собак і котів, представлених на фото –– своя історія. Наприклад, одноокий кіт на прізвисько Термінатор навіть став відомим на всю Україну. Він веде власний блог в Instagram, де розповідає про життя безпритульних тварин.

На фотовиставці представлені понад три десятки робіт учасників фотоклубу Інни Буглак, Наталії Василинчук, Маргарити Денисенко, Юрія Кравцова, Олени Куннової, Юлії Лисої та Сергія Тарабари.

Оглянути виставку можна буде протягом двох тижнів.

Галерея "Фотовиставка "Крок до тварин""

На інтернет-сторінках:
ЧЕline
Кiлькiсть переглядiв: 86