Видано каталог фотовиставки "Стежками сільської долі"

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/img032.jpg/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/img034.jpg

Влітку 2019 року у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (м. Київ) відбулася спільна виставка київського фотоклубу "9х12" та нашого фотоклубу "Прекрасне поруч". Через світлини ми представили глядачеві свої розповіді про сучасне українське село та його мешканців.

На згадку про співпрацю двох фотоклубів було вирішено створити каталог виставки. Після тривалої підготовчої роботи нарешті видання побачило світ.

Щиро дякуємо Інні Буглак за ідею спільної фотовиставки, за те, що ця ідея втілилася у життя та колосальну роботу над виданням каталогу "Стежками сільської долі".

Каталог можна переглянути у читальному залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського або на сайті бібліотеки за посиланням див. Каталог "Стежками сільської долі"

або фотоклуб "Прекрасне поруч"