Творча зустріч з письменником та журналістом, редактором газети "Чернігівщина" Сергієм Дзюбою

/Files/images/dzyuba_s_v/береги.jpg/Files/images/dzyuba_s_v/unnamed - Копія.jpg/Files/images/dzyuba_s_v/дзюба d0b0 - Копія.jpg/Files/images/dzyuba_s_v/справа детектива - Копія.jpg/Files/images/dzyuba_s_v/dzuba-800x450 - Копія.jpg

Про одне з провідних видань Придесення - обласну газету "Чернігівщина: новини і оголошення" - цікаво розповідав ії редактор Сергій Дзюба.

Також Сергій Дзюба представив вісім своїх книг, які вийшли торік і на початку цього року. Особливий інтерес у читачів викликали книга листів «До світла», збірка мандрів «Замість щоденника» і гостросюжетна, пригодницька книга «Справи детектива Самарцева. Ідеальний злочин. Пані кілер», створена за реальними подіями, що відбулися на Чернігівщині. Водночас побачили світ і дві нові збірки віршів Сергія та Тетяни Дзюби: «Голоси двох поетів» – в Іспанії і Болівії та «Береги» – в Румунії.

/Files/images/pod_2020/17,02,20 17952_o.jpg/Files/images/pod_2020/17,02,20 55264_o.jpg

Як президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, Сергій Дзюба урочисто вручив почесну нагороду – Міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за значну творчу діяльність журналістці газети «Чернігівщина», письменниці Сніжані Божок.

За матеріалами інформаційного портала Чернігівщини http://che.cn.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 16