Пережити карантин: домашнє насильство

Період самоізоляції на карантині - це не тільки приємний час проведений з родиною, а й великі випробування. Перехід на дистанційний графік роботи та навчання, звели на обмеженій території тисячі сімей. На тлі тимчасового безробіття, економічного і соціального тиску та страху, неможливості скинути напругу в розважальних закладах, парках, фітнесцентрах загострюються конфліктні ситуації, зростає домашнє насилля. Особливо потерпають жінки і діти. Психологи радять обом сторонам дозволяти собі відпочинок в окремій кімнаті (якщо дозволяє територія), усамітнюватись на певний час, про що попередньо домовлятись.

Бібліотека радить прочитати:

/Files/images/BookNews_chitalnogo_zalu/37367c79081a86193499c08bd7e77aa2.jpg

Як зберегти й покращити стосунки з рідними й близькими, як позбавитись комплексу вини, як не стати жертвою шантажиста, а також про ефективні способи розв`язання багатьох житейських проблем книга Форвард Сьюзан. Емоційний шантаж: Коли люди з вашого життя використовують залякування, обов`язки та провину, щоб маніпулювати вами. Пер. з англ. У. Курганова. - Харків : " Ранок": Фабула, 2019, - 336 с.

/Files/images/BookNews_chitalnogo_zalu/9786176906940 price_cmszoom_241x349.jpg

Якщо вас повсякчас використовують і кидають, якщо ви відчуваєте психологічний тиск та фізичні погрози з боку свого партнера, проте не можете відмовитися від цих стосунків і не в змозі це припинити - ця книжка для вас:Норвуд Робин. Жінки, які кохають до нестями. Пер. з англ. Г. Топіліної. - Х.: Віват, 2017. -320 с.В ній знайдете дієві поради, які допоможуть звільнитись від психологічної та фізичної залежності, що руйнує ваше життя.

Ці книги ви можете замовити за телефоном 77-51-20.

Якщо ситуація критична телефонуйте 116 123

- цілодобова Національна "горяча лінія" з попередження домашнього насильства (анонімно, безкоштовно, конфіденційно).