ПОЛ ЕКМАН для батьків

/Files/images/BookNews_chitalnogo_zalu/chomu-dity-breshut-705336.800x800.jpeg/Files/images/BookNews_chitalnogo_zalu/Teoriya-brexni_300_300.jpg

ЧИ МАЮТЬ ДОРОСЛІ МОРАЛЬНЕ ПРАВО ЗАСУДЖУВАТИ ДІТЕЙ ЗА ОБМАН, ЯКЩО ВОНИ САМІ ВІДВЕРТО БРЕШУТЬ В ПРИСУТНОСТІ ДІТЕЙ?

День родини минув, але до кінця цього тижня продовжуємо знайомити вас з новинками бібліотеки – книгами про виховання для батьків (і не тільки). Сьогодні, «ЧОМУ ДІТИ БРЕШУТЬ?» від Пола Екмана – автора бестселера «Теорія брехні». З цієї книжки ви дізнаєтеся, що примушує дитину обманювати, чому деякі діти роблять це частіше за інших, як діяти, коли підозрюєте або знаєте напевно, що ваше чадо бреше, як можна заохотити його говорити правду.Цитата: «Якщо батьки збентежені брехнею своїх дітей, то мабуть, перше, на що вони повинні зважати, - на власну схильність до брехні. Невинна вигадка для зручності, так звана біла брехня, дорослим може здаватися незначною. Проте діти, які не аналізують складну перспективу подій, ймовірно, розглядають таку брехню як справжню»P.S. Якщо хтось не читав «Теорію брехні», вона також є в бібліотеці.