Відзначимо ювілей Великого Кобзаря всією громадою!

Шановний друг бібліотеки!

Запрошуємо Вас відзначити з нами 200-річний ювілей
Тараса Григоровича Шевченка!

9 березня 2014 року в бібліотеках Чернігівської міської ЦБС розпочинаються літературно-мистецькі читання
"Хай славен буде у віках його безсмертний геній".

Ім'я Великого Українця, Кобзаря, Пророка знають всі українці. Але нам тільки здається, що ми добре обізнані в його поезії та художній творчості. Багато сторінок його життя ще не прочитані нами, українцями.

Скористайтесь нагодою разом з однодумцями згадати
Тараса Григоровича Шевченка "незлим тихим словом"!

Чекаємо на Вас

в читальній залі бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22, ІІ поверх)

9 березня 2014 року

о 12:00 - для спільного перегляду відеофільму відомого журналіста Юрія Макарова "Мій Шевченко" (4 серії по 30 хвилин)

о 15:00 - літературна година "Доля Тараса Григоровича Шевченко" (старі "нові" факти з життя і творчості)

Інформація про наступні заходи в рамках літературно-мистецьких читань буде розміщена на сайтах ЦБС додатково.