Повернутися до звичайного режиму

Відомий актор Чернігівського Молодіжного театру Олексій Биш у гостях "Клубу книгомандрівників"

/Files/images/pod_2020/133069482_4792162624223275_2204090637301082972_o.jpg

Сьогоднішній ефір «Клубу книгомандрівників» став справжньою театральною виставою. Адже гостем програми став актор та режисер, заслужений артист України Олексій Биш. У його виконанні прозвучали фрагменти з вистав за творами Олександра Довженка, Костя Москальця, поезія Тараса Шевченка, Василя Стуса, гуморески Євгена Дудара та Павла Глазового.

«Аби поставити виставу за твором того чи іншого автора, треба, аби він тобі «відкрився», – говорить Олексій Биш. – А ще треба любити те, що ти робиш на сцені». Чернігівський Молодіжний театр активно популяризує твори українських авторів, зокрема адаптуючи для сцени твори сучасних авторів.

Дивіться запис ефіру «Клубу книгомандрівників» з Олексієм Бишем на нашій сторінці у Фейсбук та на сайті Чернігівської міської ЦБС.

"Клуб книгомандрівників". Олексій Биш.