Бібліотека запрошує...

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА!

/Files/images/pod_2021/146167215_3736767033072676_3100277296599896116_o.jpg

Читальний зал Чернігівської центральної міської бібліотеки ім. М. М. Коцюбинського відновив свою роботу з 25 січня 2021 року.

Також відновили свою роботу Безкоштовні курси української мови, безкоштовний навчальний заклад «Відкритий Університет» (філологічний факультет з вивченням англійської мови на початковому рівні; факультет «Комунікацій та інформаційних технологій») та клуби за інтересами: фотоклуб «Прекрасне поруч», Шаховий клуб, що діють при бібліотеці.

Наш кваліфікований юрист щочетверга надає відповіді на питання, які Вас цікавлять. Основні напрями консультацій: трудове законодавство, сімейне право, спадкування (спадкування за законом і заповітом, черги спадкування), захист трудових, соціально-економічних прав.

Нагадуємо, що в читальному залі бібліотеки працює зона вільного WI-FI. Якщо ви знаходитесь поряд з нами (вул. Кирпоноса, 22) і вам потрібен доступ до інтернету або хочете цікаво провести вільний час - обирайте наш заклад!

У нас регулярно проводяться соціокультурні заходи, експонуються фотовиставки, розгорнуті тематичні книжкові виставки. У нас можна почитати «свіжі» номери газет та журналів, познайомитися з новинками книжкового світу, пограти в шахи.

Бібліотека має гарні фотозони, де можна сфотографуватися на згадку, а також відвідати Центр поліської автентики, де розміщений український стародавній одяг, прикраси, хатнє начиння, які дадуть уявлення про українську культуру та традиційний побутовий уклад.

Довідки за телефоном: (0462) 77-51-20

З метою запобігання виникненню і поширенню COVID-19 вхід користувачів до читального залу дозволяється тільки в масках/респіраторах і захисних рукавичках. Бажаємо здоров’я!

Найновіша інформація на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook.

НАШІ САЙТИ:

Центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського http://www.bibl-kotsubynskogo.edukit.cn.ua/

Чернігівська міська комунальна ЦБС http://www.lib-clschern.org.ua/

Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте бібліотеку, знайдете корисну інформацію та цікаво проведете вільний час!