Другий випуск студентів факультету "Комунікацій та інформаційних технологій"

1 квітня 2014 року відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів другого потоку факультету "Комунікацій та інформаційних технологій" безкоштовного навчального закладу "Університет 60 плюс"
ЦБ ім. М.М. Коцюбинського.

Юрій Ткач, заступник начальника управління культури Чернігівської міської радиНіна Власенко, заслужений працівник культури, директор Чернігівської міської ЦБС

З вітаннями до випускників звернулися Юрій Ткач, заступник начальника управління культури Чернігівської міської ради та Ніна Власенко, заслужений працівник культури, директор чернігівської міської ЦБС.

Вперше церемонію нагородження можна було подивитися в он-лайн режимі.

Для бажаючих подивитися майбутні он-лайн трансляції з бібліотеки слідкуйте за повідомленнями про них на сайтах бібліотек:
Чернігівська центральна бібліотека ім. М.М. Коцюбинського
http://bibl-kotsubynskogo.edukit.cn.ua/
Одинцова,7в - Бібліотека-філія №4 для дорослих, Бібліотека-філія №3 для дітей Чернігівської ЦБС
http://librarys.at.ua/

та заходьте на сторінку OnLine трансляції сайту Одинцова,7в

а також на сторінку "Університету 60 плюс" у Facebook та Odnoklassniki.

Багато теплих слів від випускників "Університету 60 плюс" було сказано на адресу його викладачів Анатолія Кульченко та Євгенія Кирієнка.

/Files/photogallery/8235/CIMG4821.JPG

Із відгуку студента Володимира Григоровича Опришко: "...Я вважаю, що бібліотека робить дуже корисну справу, навчаючи людей поважного віку комп'ютерній грамотності. Це допомагає їм бути сучасними, не почуватися самотніми, знаходити друзів по спілкуванню. Цей проект взагалі прорив для Чернігова..."

Кiлькiсть переглядiв: 382