НАЙКРАЩА ІСТОРИЧНА ТРИЛОГІЯ ПРО СІВЕРСЬКИЙ КРАЙ на сайті бібліотеки

Вперше на нашому сайті розміщені найкращі українські історичні романи (за схвальними відгуками багатьох читачів) відомого письменника, нашого земляка -- ВОЛОДИМИРА ВОРОНИ. Його роман «Відступник» у 2018 році виборов головний приз Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», отримавши перше місце в номінації «Романи».

Слово автору:

«Вже кілька років читачі звертаються до мене, питаючи, де можна знайти мої твори в електронному форматі. Оскільки пандемія затягнулась, а поліграфічні послуги в цьому році суттєво зросли у вартості, я вирішив викласти електронну версію своєї історичної епопеї "ХОРОБОР" на сайті Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. Відтак усі, кому цікава історія Сіверського краю, можуть вільно читати всі три романи, які й складають мою епопею: "Відступник", "Хоробор" та "Навала". Про що ці книги, я розповідатиму вам в наступних повідомленнях.

З повагою до своїх читачів - Володимир Ворона.»

Впевнені, що вам сподобається захоплива подорож в епоху, про котру так мало нам відомо.

Див. за посиланням: Електронні книги. Володимир Ворона

Див. за посиланням: Мій край- моє натхнення: Чернігівщина в віршах, піснях та прозових творах