Логотип Чернігівської міської ЦБС є!

У 2013 році відділ методичної та бібліографічної роботи центральної бібліотеки імені М.М.Коцюбинського організував з метою формування фірмового стилю Чернігівської міської ЦБС загальносистемний конкурс «Створимо логотип ЦБС разом». В результаті на основі кращих конкурсних ідей творчою робочою групою був створений логотип для ЦБС. Мультимедійна візуальна презентація розробленого логотипу громаді міста відбулась у Всеукраїнський день бібліотек.

/Files/images/лого3.jpg

Графічний логотип на білому фоні має прямий та чорно-білий інверсний варіант (заміна білого на чорний). Форма і тема нашого логотипу дозволяє змінювати також розміри та схеми кольорів в залежності від застосування: при використанні у різних виданнях централізованої бібліотечної системи, рекламних, візуальних й інформаційних матеріалах, у всіх публікаціях, ділових паперах та при організації масових заходів.

Ключова основа логотипу відповідає місії бібліотеки як центру комунікацій, інтелектуального і соціального розвитку: стилізоване графічне зображення у верхньому векторі логотипу відкритої книги у променях сонця, що сходить, символізує ідею генерації і трансляції знань, інтелектуальність, духовне багатство, відкритість і загальнодоступність бібліотек.

Вишуканості логотипу надає зображення у нижньому векторі, яке нагадує одночасно краватку-метелика та два трикутники, що лежать горизонтально і дотичні вершин. Ці символи уособлюють початок чогось нового, творчість, шляхетність та інтелігентність. На логотипі вказано назву: «Чернігівська міська централізована бібліотечна система».

Завдяки новому графічному знаку ЦБС стала більш сучасною, розпізнавальною та естетично привабливою.

Авторська група:

• ідея логотипу Дудкіна Олена, Давиденко Михайло

• художник Дудкін Валерій

• комп`ютерний дизайн Кульченко Анатолій

• обгрунтування символіки Сурніна Ганна.

/Files/images/bblogrposb2012/Обкл. img241.jpg

/Files/images/dlya_novin/9127.jpg