Діалог і примирення в Україні

Запрошуємо взяти участь в інтерактивному заході з подолання стереотипів по відношенню до вимушених переселенців.

Захід відбудеться 24 березня 2015 року об 11.00 у приміщенні Чернігівської міської бібліотеки імені М.М.Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22).

Учасники: громадські діячі, менеджери культури, педагоги, журналісти та активні громадяни з числа внутрішньо переміщених осіб.

Модератор заходу: громадський активіст Ярослав Мінкін (місто Луганськ)

Інтерактивний захід є частиною проекту «Діалог і примирення в Україні», що реалізується Молодіжною організацією «СТАН» (місто Луганськ) спільно з ГО «Культурний діалог» (Кременчук) за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Регіональні партнери проекту у Чернігівській області: Центральна міська бібліотека імені М.М.Коцюбинського, Центр гуманістичних технологій «Ахалар» та Інформаційно-консультативний центр «Ти – не один», що діє при Центральній міській бібліотеці для дітей імені О.П.Довженка.