Гімн України зазвучав в бібліотеці!!!

10 березня Гімн України зазвучав в бібліотеці!!!

Для багатьох став пам'ятним патріотичний вчинок севастопольських курсантів, які під час підняття прапору РФ на території Військово-морської академії імені П.С.Нахімова заспівали Гімн України. Юнаків не вдалося заглушити навіть маршами духового оркестру.

Лише за останній рік Гімн України звучав набагато частіше, ніж за всі останні роки Незалежності і у дуже різному виконанні, починаючи від маленьких діток до бійців АТО. Він об'єднує і надихає українців у цей важкий час.

Кілька десятків чернігівців зібралися біля бібліотеки імені М.Коцюбинського в Чернігові, щоб взяти участь у флешмобі. присвяченому 150-річчю від дня (1865 р.) першого публічного виконання Гімну України і заспівати його повну версію. До акції приєдналися студенти Чернігівського юридичного коледжу державної пенітенціарної служби України. Вони принесли із собою жовто-блакитний прапор.

/Files/images/pod_2015/ГімнIMG_5127.JPG/Files/images/pod_2015/ГімнIMG_5150.JPG

/Files/images/pod_2015/ГімнIMG_5151.JPG/Files/images/pod_2015/ГімнIMG_5142.JPG