Відкриття ІІІ звітної фотовиставки фотоклубу "Прекрасне поруч"

18 червня в мистецькій галереї "Вернісаж у бібліотеці" Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22) відбулося відкриття звітної виставки фотоклубу «Прекрасне поруч». На ній представлені роботи 19-ти найактивніших відвідувачів фотоклубу в різноманітних жанрах: краєвиди, портрети, натюрморти тощо.

Фотоклуб «Прекрасне поруч» було засновано головою Чернігівського обласного відділення Національної спілки фотохудожників України Миколою Турчиним та відомим фоторепортером Віктором Кошмалом. Перше засідання відбулося 22 листопада 2012 року. За час свого існування фотоклуб об’єднав фотолюбителів Чернігова у дружній творчий колектив.

Члени фотоклубу, люди різного віку і професій, двічі на місяць збираються у читальній залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. На засіданнях фотоклубівці під керівництвом Миколи Турчина та Віктора Кошмала опановують секрети фотомайстерності, показують свої роботи і просто спілкуються.

Особливу подяку фотоклуб «Прекрасне поруч» висловлює Юрію Хромушину, заслуженому журналісту України, члену НСФХУ, який змушений був переїхати до нашого міста з Луганська через трагічні події на сході країни. У жовтні минулого року Юрій Миколайович провів незабутню творчу зустріч з членами фотоклубу «Прекрасне поруч», і з тих пір став уважним наставником та добрим другом фотоклубівцям.

За невеличкий період свого існування фотоклуб «Прекрасне поруч може пишатися продуктивним творчим життям. Наразі фотоклуб відкриває третю звітну фотовиставку. Четверо членів фотоклубу: Владислав Тугучов, Ольга Шеремет, Андрій Майковський та Василь Катіман вже проводили свої персональні фотовиставки. Роботи фотоклубівців можна було побачити на загальноміських фотовиставках та Міжнародній фотовиставці газети «День» у Києві, на сторінках міських та обласних газет та в загальноукраїнському журналі «Photographer».

Відвідувачка фотоклубу Інна Буглак у 2014 році стала членом Національної спілки союзу фотохудожників України. Деякі фотоклубівці стали професійними фотографами.

У Фейсбуці працює відкрита група фотоклубу «Прекрасне поруч». Це своєрідний літопис його творчого життя. Ви можете переглянути фотографії, публікації та інші цікаві пости. Посилання: https://www.facebook.com/groups/295916453852678/

Фотоклубівці на цьому не зупиняються, мають творчу наснагу та рухаються вперед, до нових досягнень!

Олена Куннова, координатор фотоклубу "Прекрасне поруч"