До Дня захисника України військово-патріотичний вишкіл-квест

13 жовтня 2015 року До Дня захисника України в ЦБ ім. М.Коцюбинського відбувся військово-патріотичний вишкіл-квест.

Розпочинаючи захід, Наталія Скирська, головний бібліотекар відділу обслуговування, наголосила на важливість і цінність свят, які припадають на 14 жовтня, для нашого народу, їх історичний зв'язок.

Учасники заходу - курсанти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України.

Гостями заходу були представники Чернігівського міського військового комісаріату Сергій Шовковий і Анатолій Прошкін.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять і подвиг славних синів - захисникив України.

Курсанти із задоволеням брали участь у бібліоквесті "Нетаємна бібліотека", який підготувала Ольга Гайова, зав. відділом обслуговування, спортивних змаганнях, визначали хто сильніший в армрестлінгу.

Інженер відділу інформаційних технологій Анатолій Кульченко влаштував для курсантів цікаве файер-шоу - хрещення вогнем. Хлопці, наслідуючі прикладу Анатолія, не вагаючись занурювали руки у вируючу рідину, а потім спалювали на власних руках легкозаймисту піну. Випробування не для слабаків!

Галерея "Військово-патріотичний вишкіл-квест до Дня захисника України"