Відкриття філологічного факультету в "Університеті 60+"

Англійська для пенсіонерів: вчитись ніколи не пізно

Важко уявити сучасний світ без англійської мови. Сьогодні це одна з найпоширеніших мов у світі. Близько 410 млн. чоловік є носіями англійської мови і вважають її рідною, а близько 1 млрд - розмовляють на ній. На сьогоднішній день англійська – це одна з офіційних мов багатьох міжнародних організацій: ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Це також мова бізнесу і освіти, науки і культури. Це мова комп’ютерних технологій.

/Files/images/pod_2015/АНГЛ9775_o.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ1808_n.jpg

Раніше складно було уявити собі, що можна спілкуватися з друзями, що живуть на різних континентах. Зараз, завдяки Інтернету, це стало можливо. А, якщо ти знаєш англійську, це спілкування може стати багатогранним та дуже корисним. Люди, які здійснюють подорожі за кордон і володіють англійською мовою, майже завжди впевнені, що не будуть відчувати труднощів при спілкуванні з місцевим населенням.

Сьогодні володіння англійською мовою - не розкіш, як це було раніше, а життєва необхідність. Англійську не вчить тільки ледачий. І зовсім не має значення у якому віці починати вивчення, головне дуже цього бажати і тоді весь світ може стати ближчим.

«Університет 60+» - безкоштовний навчальний заклад для людей поважного віку Центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського ще при створенні мав на меті відкриття чотирьох факультетів: факультету комп’ютерних комунікацій та інформаційних технологій, правового, історичного та філологічного (української мови та вивчення англійської мови на початковому рівні). Враховуючи численні побажання студентів «Університету 60+» та на підтримку указу Президента Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні, «Університет 60+» 11 грудня 2015 року урочисто відкрив філологічний факультет з вивченням англійської мови на початковому рівні «Англійська для пенсіонерів: вчитись ніколи не пізно».

/Files/images/pod_2015/АНГЛ7884_o.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ6831_o.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ9846_o.jpg

З вітальним словом до студентів філологічного факультету виступили директор Чернігівської міської ЦБС – Власенко Н.І., головний спеціаліст управління культури Чернігівської міської ради – Данилова Л.В. та викладачі англійської мови: провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦБ ім. М.Коцюбинського – Єфименко Т. Г. і бібліотекар бібліотеки-філії № 3 для дітей – Рахно О.В. Викладачі факультету мають фахову освіту і з задоволенням допоможуть слухачам оволодівати мовними навичками, вмінням розуміти англійську на слух, промовляти англійські звуки, читати тексти, опановувати лексику за певними темами.

У кожного слухача свій мотив, що спонукав його до вивчення іноземної мови: Тетяні Опришко вона потрібна у громадській діяльності, Валентині Кузнєцовій - для спілкування з багатьма друзями із різних країн, Анні Мирошниковій для того, щоб впевнено почуватися за кордоном, відвідуючі рідних. І всі вони дуже вдячні за увагу до їх побажань, за створення доброзичливої атмосфери та комфортних умов для навчання і спілкування.

/Files/images/pod_2015/АНГЛ3977_o.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ1810.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ1815.jpg

Гарного настрою додали вітальні музичні виступи на англійській мові, які підготували студентки Чернігвського музичного училища ім. Л. Ревуцького.

/Files/images/pod_2015/АНГЛ6285_o.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ3935_n.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ7130_o.jpg/Files/images/pod_2015/АНГЛ9979_o.jpg

Відеосюжети:

Навчатися ніколи не пізно!

СІВЕРцентр - Чернігівська державна обласна телерадіокомпанія

/Files/images/pod_2015/АНГЛ1845.jpg

ТРА Новий Чернігів

На інтернет-сторінках:

Офіційний веб-портал Чернігівської міської ради

Чернігівщина:Події і коментарі

Високий Вал

Канал Garmata

Чернігівський монітор

Кiлькiсть переглядiв: 176