«Новорічні прикраси своїми руками» – майстер-клас з виготовлення сніжинок з паперу

Ажурні сніжинки з паперу, напевно, вирізали у дитинстві абсолютно всі. Таке нехитре заняття викликало захват і трохи наближало наступ новорічної казки з довгоочікуваними подарунками, теплими привітаннями і виконання заповітних бажань.

Вже зараз новорічні свята не за горами, готуватися до них також приємно, як і відзначати. Паперові сніжинки на вікнах є класичною прикрасою інтер’єру. З білих і кольорових аркушів виходять чудові ялинкові іграшки та гірлянди. Створення зимових фігур – захоплююче заняття в будь-якому віці.

26 грудня в Бібліотечному пункті центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського художник Лариса Бут провела майстер-клас з виготовлення новорічних сніжинок. Наші користувачі жваво вирізали ножицями різні сніжинки. Чарівні паперові сніжинки з’явилися у кожного з них. Усі вони різні. Неможливо було знайти однакові сніжинки.

Лариса Григорівна навчила ще робити маленькі коробочки для подарунків. Всім було цікаво, весело, а головне, вже відчувається наближення Нового Року!

/Files/images/klub_nathnennya/40172386.jpg

/Files/images/klub_nathnennya/00587033.jpg/Files/images/klub_nathnennya/29287159.jpg