Віртуальна виставка фотонатюрмортів Інни Буглак

Сьогодні, 3 березня 2016 року в мистецький галереї ЦБ ім. М.М. Кцюбинського "Вернісаж у бібліотеці" на сайті бібліотеки відкрито віртуальну персональну виставку фотонатюрмортів чернігівської фотохудожниці Інни Буглак.

Натюрморт - найважчий жанр фотографії не тільки для зйомки, але і для розуміння. Жанр, в якому абсолютно все залежить від фотографа. Справжній натюрморт можна тільки створити, його не можна побачити в житті. Натюрморт треба уважно розглядати, придивлятися, поринати в нього. Справжній натюрморт - це емоційний символ і сприймається головним чином на рівні відчуттів. Це тільки зовні натюрморт демонстрація речей. Через натюрморт можна висловити почуття і настрій людини. Він буває сумним і смішним, гумористичним і драматичним, ліричним і веселим. Художній фотонатюрморт дає людині можливість отримати естетичне задоволення від споглядання картинки.

Є натюрморти як прикраси стін, є як реклама, є підглянуті в реальному житті, а є натюрморти як чиста гра уяви. Світ, в якому фотограф за допомогою самих звичайних речей створює свій незалежний художній простір. Такі натюрморти можна назвати авторськими.

Ті, хто цікавиться цим жанром мистецтва, запрошуємо переглянути віртуальну персональну виставку чудового, талановитого фотохудожника Інни Буглак, натюрморти якої відрізняють високий художній рівень, ліричність і в той же час вони несуть свою філософію, змушують поміркувати про красу навколишнього світу, про вічність.

Інна Буглак народилася в Чернігові, закінчила Чернігівський національний технологічний університет, працює фотографом, член Національної спілки фотохудожників України. Улюблене захоплення - фотонатюрморт - з'явилося не випадково. В 2012 році Інна Буглак прийшла до фотоклубу «Прекрасне поруч», що діє при Чернігівській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського, і після декількох місяців відвідування клубу його керівник, голова Чернігівського обласного відділення НСФУ Микола Турчин відмітив її роботи із предметними композиціями. «На той час вони були досить прості і я не знаходила в предметах майже нічого цікавого, але порадою щодо розвитку одного напряму скористалась, - каже Інна. Пройшло небагато часу, як я дуже захопилась зйомкою натюрмортів і продовжую знімати їх зараз. Тож за відкриття в мені натюрмориста я завдячую фотоклубу «Прекрасне поруч» та його керівникові Миколі Павловичу».

Мета творчих фоторобіт Інни Буглак - не просто показати красу форм і фактур, поділитися з глядачем чарівністю квітів і предметів, їх декоративністю. Фотохудожниця створює місткі, багатошарові образи, ділиться з глядачем своїми емоціями і асоціаціями. Володіючи внутрішнім відчуттям гармонії, ритму, відчуттям простору і світла, Інна створює чудові натюрморти, в яких розкриває не тільки красу речей, але разом з тим і світ людини, його думки і почуття.

Приємного споглядання і до нових зустрічей. Будемо вдячні отримати Ваші відгуки.

Кiлькiсть переглядiв: 271