Відкриття пункту європейської інформації

29 березня о 15 годині в центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбудеться
відкриття пункту європейської інформації.

Центральна міська бібліотека ім. М. Коцюбинського стала переможцем серед проектів «Все про Європу: слухай, читай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що діють за підтримки програми Євросоюзу «Еразмус +» та Української бібліотечної асоціації.

Проект передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про Євросоюз та про європейський вибір України. В Пункті європейської інформації працівники бібліотек допомагатимуть мешканцям міста відкривати й наближати Європу.

Метою роботи Пункту європейської інформації є ефективне інформування громади міста з питань європейської інтеграції, збільшення кількості прихильників європейського вибору, роз’яснення перспектив євроінтеграції.

Також в квітні планується відкриття 13 пунктів на базі бібліотек-філій, які залучатимуть молодь до активної творчої діяльності, інформуватимуть містян про переваги європейських стандартів.

/Files/images/vroklub/пункт.jpg