Продовжується навчальний цикл тренінгової програми з ІТ-технологій для бібліотекарів

24 березня 2016 року у відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів центральної бібліотеки імені М.М.Коцюбинського відбувся черговий тренінг для початківців «Текстовий редактор Word».

Слухачі – колеги з бібліотек-філій Чернігівської міської ЦБС, на практиці ознайомилися з основними перевагами, можливостями та цікавинками складової частини програмного пакета Microsoft Office Microsoft Word. Сьогодні кожна освічена людина має володіти цією комп`ютерною програмою, адже робота з діловою документацією в електронній формі стала стандартом.

Учасники тренінгу звітували тренеру Ганні Сурніній, головному методисту відділу методичної та бібліографічної роботи центральної бібліотеки імені М.М. Коцюбинського про виконання домашнього практичного завдання, вивчали правила набору тексту та порядок збереження текстового документу.