Відгуки користувачів Бібліотечного пункту

До Міжнародного дня захисту дітей Бібліотечний пункт ЦБ ім. М. Коцюбинського приготував для дітей молодшого віку подарунки.

Для дітей та їх батьків це було несподівано і дуже приємно, вони були в захваті. У вікнах експонувалася інсталяція «Скільки народів – стільки казок».

Відгуки наших користувачів про виставки:

«Незважаючи на обмежені можливості, змістовна і цікава виставка літератури для дітей різного віку. Дякую працівникам бібліотеки за пропаганду книги».Качан С.В.

«Вже декілька років я користуюсь послугами Бібліотечного пункту (вул. П’ятницька, 32). Велике задоволення отримуєш не тільки від ознайомлення з друкованими скарбами бібліотеки, але й від спілкування з надзвичайно привітними і високопрофесійними співробітниками цього закладу. З нагоди визначних подій або ювілейних дат вони готують цікаві виставки, які мають змогу оглянути не тільки відвідувачі бібліотеки, але й пересічні громадяни, що прямують повз приміщення бібліотеки.Зокрема, цими днями можна ознайомитись з експозиціями, присвяченими Міжнародному дню захисту дітей. На виставці, окрім улюблених казкових творів, представлені і їхні герої. Це ляльки (від лісового ведмедика до сучасного робота).А мене особисто вразила ще одна виставка, присвячена ювілеям літературних творів (серед авторів – М.Гоголь, М. Твен, О. Толстой, Е. Гофман). Адже як прекрасно, що вже довгий час поряд з нами талановиті письменники і витвори їх чудової фантазії!» Ніна Полетун.

/Files/images/klub_nathnennya/3,05,2016 75928522.jpg/Files/images/klub_nathnennya/3,05,2016 78376934.jpg/Files/images/klub_nathnennya/3,05,2016 62798668.jpg/Files/images/klub_nathnennya/3,05,2016 73599034.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 391