30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

У Всеукраїнський день бібліотек, 30 вересня, в бібліотечному пункті відбулися наступні заходи:

* О 8.30 Іконнікова Л.А. провела бібліотечний урок в 1-А класі ЗОШ №29. Вона провела вікторину «З якої казки цей герой?», познайомила з дитячими книжками, які є в нашій бібліотеці, діти вибрали бібліотекаря класу.

* Малай Т.О. провела екскурсію нашою бібліотекою і познайомила користувачів з правилами користування каталогами.

* Крижановська Н.В. презентувала виставку-інсталяцію «Ці книжки читали ваші бабусі».

* О 13.00 на засіданні клубу «Натхнення» ми познайомилися з поетичною творчістю нашої користувачки Геращенко Л.Г.

/Files/images/klub_nathnennya/11484332.jpg/Files/images/klub_nathnennya/90074088.jpg/Files/images/klub_nathnennya/98495440.jpg