Кінологи в бібліотеці

/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 5556_n.jpg/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 9207_n.jpg

3 листопада в міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулась акція «Нова поліція застерігає» в рамках програми ПОЛіС (Поліція і спільнота ), яка є частиною проекту «Залучення громадськості до реформ».

На заході були присутні представники громади міста, ліцеїсти Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, користувачі бібліотеки та представники ЗМІ.

Негода не дозволила провести захід на вулиці, як це планувалось, але умови читального залу дозволили познайомитись з роботою кінологічної служби. Інспектор-кінолог. Капітан поліції Конопацький Роман та його чудові собаки Вільма та Діна захопили аудиторію, продемонструвавши професійні навики пошуку вибухових речовин, зброї, виконанням трюків та особливих команд, а також безмежною відданістю до найголовнішої людини в їх житті.

Представники патрульної поліції Пасека Інна та Антіпова Світлана познайомили гостей заходу з правилами та порядком патрулювання та затримання правопорушників.
В аудиторії було дуже багато різноманітних питань: як дівчата потрапили на службу до поліції, яка у них освіта, чим годують собак, куди потрапляють собаки з виходом на пенсію, нормативи фізичної підготовки, психологічне тестування при прийомі на службу, випадки застосування поліцейськими зброї та спецзасобів, правила отримання, зберігання та застосування зброї цивільними особами, та ще багато-багато інших питань.

Прес-офіцер Управління патрульної поліції у м. Чернігові , майор поліції Копистко Віталій супроводжував відповіді на питання професійними коментарями
Наприкінці зустрічі всі бажаючі зробили фото на пам'ять с поліцейськими та собаками, найактивніші учасники отримали торбинки з логотипом «Нова поліція».
Працівники бібліотеки зробили невеличкий подарунок вірним друзям людини – кісточки до супу.

Дякуємо новій поліції за співпрацю з бібліотекою ім. М. Коцюбинського!

/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 4386_n.jpg/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 5631_n.jpg/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 709_n.jpg/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 5978_n.jpg/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 4259_n.jpg/Files/images/poltsya__splnota/3,11,2016 ПОЛіС 2524_o.jpg

На інтернет-сторінках:

Час Чернігівський

ТРА "Новий Чернігів"

PRO-CN

Кiлькiсть переглядiв: 217