Фотоклуб розкриває юридичний бік питання зйомки

Чернігівська міська бібліотека ім. М. Коцюбинського в рамках проекту «ПОЛіС» («Поліція і Спільнота») оголошує фотоконкурс «В об’єктиві – чернігівська поліція». З цього приводу 3 листопада 2016 року відбулося відкрите засідання фотоклубу «Прекрасне поруч». На засіданні потенційні учасники фотоконкурсу зустрілися з прес-офіцером Управління патрульної поліції у м. Чернігові, майором поліції Віталієм Копистком.

Основна тема зустрічі – обговорення особливості фотозйомки у громадських місцях та подальшого використання зображень. Слід пам’ятати, що якщо забажали сфотографувати людину у громадському місці, то не робіть цього проти її волі. Також будьте обережні зі світлинами, які викладаєте в інтернет. Є ризик отримати судову повістку від людини, яка побачить себе на світлині, зробленій вами без її згоди.

Віталій Копистко повідомив, що представники чернігівської патрульної поліції проінформовані про початок фотоконкурсу, тому заперечень з їхнього боку фотолюбителі не зустрінуть. Тільки пам’ятайте, що основними об’єктами на світлинах повинні бути не затримані, а патрульні поліцейські. Бажаємо вам вдалих кадрів!

Фото Юлії Лисої

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Фото ЮЛИИ ЛИСОЇ (4).JPG/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Фото ЮЛИИ ЛИСОЇ (2).JPG/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Фото ЮЛИИ ЛИСОЇ (1).JPG /Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Фото ЮЛИИ ЛИСОЇ.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 385