Акція «Мій Крим»

Унаслідок анексії Криму та проведення антитерористичної операції на сході України тисячі українців змушені були залишити рідні домівки та оселитися в інших регіонах нашої держави. На підтримку людей, які змушені залишити свій дім, у всьому світі 18 грудня відзначається Міжнародний день мігранта.

За сприяння Чернігівської обласної державної адміністрації 18-21 грудня 2016 року в області буде проведено акцію «Мій Крим».

Центральна міська бібліотека ім. М.Коцюбинського бере участь у міській акції «Мій Крим». Просимо підтримати Акцію та активно долучитись до її проведення.

Пропонуємо принести до бібліотеки для створення виставки «Кримська мозаїка» фотографії, листівки та малюнки з краєвидами Криму, сувеніри тощо.

Формування виставки в бібліотеці триватиме з 1 по 12 грудня.

Презентація виставки відбудеться 12 грудня. Час відкриття буде оголошено додатково.