1 квітня - День сміху - наша бібліотека відзначила по-бібліотечному - вечором літературної пародії.

/Files/images/pod_2013/С.Дзюба.JPG/Files/images/pod_2013/Ірина Кулаковська_a.jpgІдея вечора була подана Іриною Кулаковською, поетесою і педагогом, після проведення бібліоночі з нагоди Дня поезії. Крім Ірини на запрошення радо відгукнувся Сергій Дзюба - відомий чернігівський журналіст і письменник. Справа в тому, що в місті Чернігові Сергій та Ірина більш за всіх люблять літературно-пародійні вправи і граються в цю гру дуже професійно. На їхніх письменницьких рахунках вже багато надрукованих і поцінованих читачами пародій.

/Files/images/dzyuba_s_v/img363.jpg/Files/images/dzyuba_s_v/img312.jpg/Files/images/dzyuba_s_v/img313.jpg/Files/images/dzyuba_s_v/img315.jpg

/Files/images/pod_2013/Роман Маджуга.JPG/Files/images/pod_2013/Ганна Іванівна зажигає.JPG

Настрою всім присутнім додала бібліотечна династія гумористів - Ганна Іванівна та Роман Маджуги.

Роман майстерно виконав гуморески Павла Глазового.

Ганна Іванівна розважила гостей бібліотечними байками.

/Files/images/pod_2013/Ірина Кулаковська читає.JPGІрина Кулаковська

Виявилось, що літературна пародія - дуже складний жанр, який має свою історію і особливості - потребує коректності в роботі з авторським матеріалом, потужного почуття гумору і поетичного хисту. Про це і дізналися відвідувачі бібліотеки цього першоквітневого вечора.

/Files/images/pod_2013/Дзюба читає пародії.JPGСергій Дзюба

На останок всі побажали шановним гостям успіхів у віршуванні і подарували напам'ять чарівні кактуси.
А що ж іще дарувати 1 квітня!

Ольга Гайова, завідувачка відділом обслуговування ЦБ ім. М.М. Коцюбинського

На сторінках преси: "Чоловік повелитель жінок?" газета "Деснянська правда"