"Книжкова сотня" в Чернігові

/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8069.JPG

28 серпня 2014 року
в Чернігівську міську ЦБ ім. М.М. Коцюбинського висадився письменницький "десант". Громадську ініціативу - проект "Книжкова сотня" - представили ініціатор проекту журналіст і письменник Андрій Кокотюха, відомий телеведучий, журналіст, письменник Юрій Макаров, письменник Анатолій Дністровий та очільник громадської організації "Книжковий простір" Микола Кравченко.

/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8071.JPG

Андрій Кокотюха
наголосив, що девізом цього "тилового" проекту є афоризм "там де читають , там нема війни".

/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8084.JPG

Юрій Макаров
впевнений,
що книговидавнича справа сучасної України - це цілковитий героїзм та ентузіазм. В умовах відсутності книжкового ринку, зворотній зв'язок з читачем можна налагодити через подібні проекти.

/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8109.JPG

Микола Кравченко
зауважив, що бібліотека може отримати інформацію максимум про третину нових видань. Для розширення можливостей бібліотек для якісного комплектування фондів буде запроваджено сайт про сучасні новинки книговидавництв.

Анатолій Дністровий
погодився на новий проект бібліотекарів, який передбачає виконання письменником ролі бібліотекаря з метою рекомендації своєї книжки читачеві.

Зав. відділом обслуговування Ольга Гайова

/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8101.JPG/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8096.JPG/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8072.JPG/Files/images/pod_2014/Книжкова сотняCIMG8098.JPG

На Інтернет-сторінках:
Високий Вал - Чернігівська загальнополітична газета