У Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського відкрився правовий факультет «Університету 60 плюс».

В умовах розбудови демократичної, правової та соціальної держави в Україні проблема правової культури є актуальною. Правова культура - це єдність правових знань, оцінок і поведінки. Завданням правової культури є створення морально-правового клімату в суспільстві, який гарантував би особистості реальну свободу поведінки у поєднанні з відповідальністю перед суспільством, забезпечував її права, соціальну захищеність та повагу людської гідності.

/Files/images/pod_2014/ПравоCIMG5086.JPG

17 квітня 2014 року о 14.00 в Чернігівській міській бібліотеці
імені
М. Коцюбинського
відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття правового факультету безкоштовного учбового навчального закладу для людей літнього віку «Університет 60 плюс».

«Університет 60 плюс» відкрито за ініціативи міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського та за підтримки міської ради завдяки перемозі в конкурсі програми «Бібліоміст». Проект бібліотеки підтримали партнери - управління праці та соціального захисту Новозаводської ради м. Чернігова, Чернігівський державний технологічний університет, Чернігівський Національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, громадська організація «Спілка жінок м. Чернігова».

2 грудня 2013 р. було відкрито факультет комунікацій та інформаційних технологій, який за цей час провів два повних цикли навчання.

/Files/images/pod_2014/ПравоCIMG5094.JPG/Files/images/pod_2014/ПравоCIMG5088.JPG

В урочистому заході взяли участь Ткач Юрій Володимирович, заступник начальника управління культури Чернігівської міської ради та Власенко Ніна Іванівна, заслужений працівник культури України, директор Чернігівської міської ЦБС.

Учасників свята привітали Марчук Ірина Петрівна, начальник управління праці та соціального захисту Новозаводської районної ради м. Чернігів, Волкова Ганна Романівна, викладач кафедри трудового права та соціального забезпечення Чернігівського технологічного університету та працівники бібліотеки.

/Files/images/pod_2014/ПравоCIMG5091.JPG

Одним з напрямків навчання на правовому факультеті буде вміння користуватися електронною базою з питань законодавства і права України, з якою ознайомив Кирієнко Є.Ю., викладач «Університету 60 плюс» факультету комунікацій та інформаційних технологій, бібліотекар відділу обслуговування ЦБ ім. М. Коцюбинського.

/Files/images/pod_2014/ПравоCIMG5092.JPG

Тема виступу Чирик О.М., бібліографа І категорії Центру правової інформації з питань місцевого самоврядування ЦБ ім. М. Коцюбинського - Електронне урядування – шлях до правової культури.

«Університет 60 плюс» вважає своєю метою допомогти людям поважного віку успішно адаптуватися до сучасних вимог життя, залишаючись активними членами суспільства. До того ж, бібліотека прагне стати для слухачів «Університету 60 плюс» не тільки місцем навчання, а й осередком для проведення повноцінного дозвілля, відпочинку і спілкування.

Координатор факультету права:
Ущенко Наталія Олексіївна, тел. 77-51-20 (четвер, п’ятниця)