Акція «Жінки Чернігівщини виготовляють теплі речі для бійців АТО»

/Files/images/pod_2014/акція АТО.jpg

10 та 11 листопада 2014 року о 12 годині у міській бібліотеці імені М.М.Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22) відбулася акція «Жінки Чернігівщини виготовляють теплі речі для бійців АТО».

В рамках акції волонтерами міста Чернігова були проведені майстер-класи з виготовлення балаклави, бафа та перчаток, в`язаних шапок та шкарпеток. Серед запрошених - члени сімей військових АТО та жінки – представники молодіжних та інших громадських організацій.

А також Чернігівська міська бібліотека імені М.М.Коцюбинського запрошує мешканців міста долучитися до благодійної акції «Книги захиснику Вітчизни». Бібліотечка книг буде передана бійцям АТО, що проходять лікування у Чернігівському військовому шпиталі.

Прийом книг проводиться у бібліотеці імені М.М.Коцюбинського в Інтернет-центрі за адресою: вул. Кирпоноса, 22.
Контактна особа Наталія Крижановська,
телефон: (0462) 675-043, 0936132979.

Бабусі-волонтерки вчаться в’язати балаклави для бійців АТО 10 листопада 2014 р.

Теплі речі для бійців АТО в'яжуть у Чернігові 11 листопада 2014 р.