День самоврядування: зустріч-діалог з начальником відділу зв´язків з громадскістю міської ради Соломахою І.Г.

/Files/images/pod/Чирик, Соломаха.jpg

6 грудня 2012 року
об 11 годині напередодні "Дня самоврядування" Центром правової інформації з питань місцевого самоврядування в центральній бібліотеці імені М. Коцюбинського відбулася зустріч-діалог працівників міської міської бібліотечної системи з начальником відділу зв´язків з громадскістю міської ради Соломахою І.Г. з проблем встановлення соціального партнерства між бібліотеками та громадськими організаціями міста.

Були обговорені можливості для розбудови партнерства і пошуку потенційних партнерів та нових ідей послуг для громадян міста.

Баченням того, як бібліотека може співпрацювати з громадськими організаціями та бути корисним місцевим громадам, поділилися з колегами Сусло Р.С. та Скирська Н.В. які брали участь у регіональному форумі "Партнерство бібліотек та НУО: нові можливості" за програмою бібліоміст в Полтавській обласній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського.

Захід супроводжено виставкою книжкових видань та періодики "Місцеве самоврядування і громадське суспільство" та показом мультимедійних матеріалів.